ପ୍ରଫେସର ସନ୍ତୋଷ କୁମାର ତ୍ରିପାଠୀ ଏଫଏମ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ କୁଳପତି

0 293

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପ୍ରଫେସର ସନ୍ତୋଷ କୁମାର ତ୍ରିପାଠୀ ଗୁରୁବାର ଦିନ ବାଲେଶ୍ଵରର ଫାକିର ମୋହନ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ନୂତନ କୁଳପତି ଭାବରେ ନିଯୁକ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି। ରାଜ୍ୟପାଳ ପ୍ରଫେସର ଗଣେଶ ଲାଲ ଆଜି ପ୍ରଫେସର ସାନ୍ତୋଶ କୁମାର ତ୍ରିପାଠୀଙ୍କୁ 4 ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏଫଏମ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ଭିସି ଭାବରେ ନିଯୁକ୍ତ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁ ଦିନ ସେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଗ୍ରହଣ କରିବେ ସେହି ଦିନଠାରୁ କିମ୍ବା ପରବର୍ତ୍ତୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାମା ଯାଏଁ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ପ୍ରଫେସର ତ୍ରିପାଠୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଉତ୍କଳ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ପର୍ସନାଲ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ଆଣ୍ଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଆଲ୍ ରିଲେସନସିପ୍ (PM&IR) ର ପ୍ରଫେସର ଥିଲେ। ପ୍ରଫେସର ତ୍ରିପାଠୀଙ୍କ ଏକାଡେମିକ୍ସରେ 30 ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ଅଭିଜ୍ଞତା ଅଛି |

ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ଜନ୍ମିତ ଶ୍ରୀ ତ୍ରିପାଠୀ 10 ଟି ପୁସ୍ତକ ରଚନା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ 17 ଟି ପିଏଚଡି ଏବଂ 40 ଏମ.ଫିଲ ଗବେଷକଙ୍କୁ ସଫଳତାର ସହ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.

three × five =