ଏୟାର ହୋଷ୍ଟେସ୍‌ଙ୍କ ଦୁର୍ବବ୍ୟବାରର ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କଲେ ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଚିତ୍ରାଙ୍ଗଦା

0 472

ମୁମ୍ବାଇ: ମୁମ୍ବାଇରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ଯାତ୍ରା କଲାବେଳେ ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଚିତ୍ରାଙ୍ଗଦା ସିଂ ଏୟାର ହୋଷ୍ଟେସଙ୍କ ଦୁର୍ବବ୍ୟହାରର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭିଡିଓକୁ ନିଜର ଇନଷ୍ଟ୍ରାଗ୍ରାମ୍‌ ପେଜ୍‌ରେ ପୋଷ୍ଟ୍‌ କରିଛନ୍ତି । ଉଡ଼ାଣ ବେଳେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ମୁମ୍ବାଇରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ୩୯୧ ଗୋ ଏଆର୍‌ର ଏୟାର ହୋଷ୍ଟେସ୍‌ମାନେ ହେଉଛନ୍ତି ସବୁଠାରୁ ଖରାପ ଏୟାର ହୋଷ୍ଟେସ୍‌ ! ସେମାନଙ୍କୁ ଦୟାକରି ସେମାନଙ୍କୁ କିଛି ଆଚରଣ ଶିଖାନ୍ତୁ । ଅଧିକାଂଶ ଏୟାର ହୋଷ୍ଟେସ୍‌ ଅହଂକାରୀ ମନୋଭାବ ଦେଖାଉଛନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ମୁଁ ବହୁତ ନିରାଶ ହୋଇଛି । ଏହା ମୋତେ ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆର ମୋର ପୂର୍ବ ଖରାପ ଅନୁଭୂତିକୁ ମନେ ପକାଇଦେଲା ।
ଘଟଣାଟି ମୋ ସହିତ ନଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୋ ପାଖରେ ବସିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଯିଏକି ଏୟାର ହୋଷ୍ଟେସ୍‌ର ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ଦ୍ୱାରା ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପଡିଥିଲେ । ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭଦ୍ର ଏବଂ ଧୈର୍ଯ୍ୟବାନ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଇଥିଲା ।”
ଏହି ସପ୍ତାହ ପୂର୍ବରୁ, ଅଭିନେତା ଆର୍ଯ୍ୟନ ବାବର ମଧ୍ୟ ଗୋ ଏୟାର ପ୍ରଥମ ବିମାନରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ସମୟରେ ଏକ ସମାନ ଘଟଣାର ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ସେ ପାଇଲଟ୍‌ଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ୍‌ରେ ସେୟାର୍‌ ହୋଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଅଭିନେତା ପାଇଲଟ୍‌ଙ୍କ ସହ କଥା ହେଉଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି । ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥଟ୍ଟାରେ ପାଇଲଟ୍‌ ବିରକ୍ତ ହେବା ପରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଭିଡିଓକୁ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୃଷ୍ଠାରେ ସେୟାର କରି ଆର୍ଯ୍ୟନ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ପାଇଲଟ । ଯଦି ଲୋକମାନେ ହସନ୍ତି ତେବେ ଜରିମାନା ଦିଅନ୍ତି । ”
ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଚିତ୍ରାଙ୍ଗଦା ୨୦୦୩ରେ ସୁଧୀର ମିଶ୍ରଙ୍କ ‘ହାଜାରୋନ୍‌ ଖୱାଇସି ଐସି ହେ’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ବଡ ପରଦାରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ମହିଳା ଡେବ୍ୟୁ ପାଇଁ ଏକ ପୁରସ୍କାର ଜିତିଥିଲେ । ସେ ‘ୟେ ସାଲି ଜିନ୍ଦାଗୀ’, ‘ଦେଶୀ ବଏଜ୍‌’, ‘ଇନକାର୍‌’, ‘ବଜାର’ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ୨୦୨୧ ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ‘ବବ୍‌ ବିଶ୍ୱାସ’ରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ।

Shovan Kar

Leave A Reply

Your email address will not be published.

2 × four =