ହଲିଉଡ଼ ଫିଲ୍ମ ‘ତ୍ରୟ’କୁ ମନା କରିଥିଲେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା

0 119

ମୁମ୍ବାଇ : ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ହଲିଉଡ଼ ଫିଲ୍ମ ‘ତ୍ରୟ’କୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖାନ କରିଥିଲେ l କିଛି ଦୃଶ୍ୟର ସୁଟିଂରେ ସେ ଅସହଜ ଥିବାରୁ ଅଂଶକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିଲେ। ଏହି ଭୂମିକା ଶେଷରେ ରୋଜ ବାଇର୍ନଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇଥିଲା | ତ୍ରୟ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ସଫଳତା ଥିଲା, ଯାହା ବିଶ୍ ବ୍ୟାପୀ ପାଖାପାଖି 500 ନିୟୁତ ଡଲାର ରୋଜଗାର କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଓସ୍କାର ପୁରସ୍କାର ପାଇଁ ମନୋନୀତ ହୋଇଥିଲା | 2012 ରେ, ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଙ୍କୁ ପ୍ରମୋଟ୍ କରୁଥିବାବେଳେ ତ୍ରୟ ତାରକା ବ୍ରାଡ ପିଟ ଏଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇ ନ ଥିବାରୁ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ, “ଏକ ସୁଯୋଗ ଦିଆଗଲା, ମୁଁ ଏଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି , କାରଣ ସେ ଜଣେ ବହୁମୁଖୀ ଅଭିନେତା | ସେ ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ, ଯିଏ ନିଜ ଷ୍ଟାଇଲ , ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ପାଶ୍ଚାତ୍ୟ ଦେଶରେ ବହୁ ପ୍ରଶଂସା ଲାଭ କରିଛନ୍ତି | ମୁଁ ଭାବୁଛି ଟ୍ରାୟ ପାଇଁ ଏକାଠି କାଷ୍ଟ ହେବାର ସୁଯୋଗ ଆମେ ହାତଛଡ଼ା କରିଛୁ। ” ଟ୍ରାୟ ଏକମାତ୍ର ବଡ ଟିକେଟ୍ ହଲିଉଡ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ନୁହେଁ, ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତା ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ, ଯାହା ଏଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିଲେ। ହିଚ୍, ସେଭେନ୍ ପାଉଣ୍ଡ ଏବଂ ଆଜି ରାତିରେ ସେ ଆସୁଥିବା ୱିଲ୍ ସ୍ମିଥ୍ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ପାଇଁ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ। 2008 ମସିହାରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ କାରୱା ଚାଉଥଙ୍କୁ ଘରକୁ ଫେରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବାରୁ ସେ ଫିଲ୍ମକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିନାହାଁନ୍ତି। ଆମେରିକାର ପ୍ରେସରେ ସେମାନେ ଏହା ଲେଖିଛନ୍ତି … ମୁଁ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ସ୍ମିଥଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଅପେକ୍ଷା ଏକ ଧାର୍ମିକ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇ ଫେରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କଲି। ତାହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୁଲ୍ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି। ସେତେବେଳେ ଡାଦିମା (ତେଜି ବଚ୍ଚନ) ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ଥିଲା। ତେଣୁ ମୁଁ ୱିଲ୍ ସହିତ ପଠନ ଅଧିବେଶନ ପାଇଁ ଲସ ଏଞ୍ଜେଲେସକୁ ଯାଇ ପାରିଲି ନାହିଁ | ଏହା ଭୁଲ କି? ମୋ ପାଇଁ ନୁହେଁ | ମୁଁ ସର୍ବଦା ପରିବାରକୁ କ୍ୟାରିୟର ଉପରେ ରଖିବି। ” ଯେତେବେଳେ ଏଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ପରିବାରକୁ କ୍ୟାରିୟର ପୂର୍ବରୁ ରଖିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ଭାରତକୁ ଫେରିବା ପାଇଁ ୱିଲ ସ୍ମିଥଙ୍କ ଫିଲ୍ମକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିଲେ | ମୋର ପ୍ରାଥମିକତା ଅତି ସରଳ ଅଟେ | ହଁ, ପରିବାର ସର୍ବଦା ପ୍ରଥମେ ଆସେ। ” ପିଟ୍ଙ୍କ ପରି ୱିଲ୍ ସ୍ମିଥ୍ ମଧ୍ୟ ଦୁଃଖିତ ଥିଲେ: ପିଟ କହିଥିଲେ, “ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି … ତାଙ୍କର ଏହି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଶକ୍ତି ଅଛି ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କୁ କିଛି କହିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ, କିଛି କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ, ସେ କେବଳ ସେଠାରେ ଠିଆ ହୋଇପାରିବେ | ସେ ଯାହା କରୁଛନ୍ତି, ମୁଁ ସେଠାରେ ରହିବି। ”

Leave A Reply

Your email address will not be published.