ସୁଶାନ୍ତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲା : ଭନସାଲୀଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇ ପୁଲିସର ଜେରା

0 122

ମୁମ୍ବାଇ : ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭନସାଲୀଙ୍କୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୁଲିସ ଜେରା କରିଛି l ଆଜି ତାଙ୍କର ବୟାନ ରେକର୍ଡ ପାଇଁ ସେ ବାନ୍ଦ୍ରା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ଜୁନ୍ 14 ରେ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ତାଙ୍କ ବାନ୍ଦ୍ରା ବାସଭବନରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରି ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, 34 ବର୍ଷୀୟ ଅଭିନେତା କ୍ଲିନିକାଲ୍ ଡିପ୍ରେସନରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଏଥିପାଇଁ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାର ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ କରୁଛି ଏବଂ ତାଙ୍କର ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ, ରୋହିଣୀ ଆୟର, ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ପିଥାନି ଏବଂ ମୁକେଶ ଛାବ୍ରାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଇଛି। ଏପରିକି ତାଙ୍କର ଶେଷ ସହ-ତାରକା ସଞ୍ଜନା ସାଙ୍ଗି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ରେକର୍ଡ କରିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭନସାଲୀ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ତାଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରିବାକୁ ବାନ୍ଦ୍ରା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ସୁଶାନ୍ତ ଭନସାଲୀଙ୍କ ସହ ସହଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏକ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ହାଉସ୍ ସହିତ ଚୁକ୍ତି ହେତୁ ସେ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ସାଇନ୍ କରିପାରିଲେ ନାହିଁ। ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଏବଂ ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କ ଅଭିନୀତ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଗୋଲିୟୋନ୍ କି ରସଲେଲା ରାମ-ଲୀଲା’ରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ଥିଲେ ବୋଲି ଜଣାଯାଇଛି। ଏହାପୂର୍ବରୁ ଏକ ସୂତ୍ର ସୂଚନା ଦେଇଥିଲା ଯେ ଭନସାଲୀ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଚାରିଟି ଫିଲ୍ମ ଅଫର କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେହି କାମ କରିନଥିଲେ l ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଏବଂ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭନସାଲୀ ପରସ୍ପରକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ପ୍ରକୃତରେ, ଥରେ ନୁହେଁ ଚାରି ଥର ଏକାଠି କାମ କରିବା ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅଫର ଥିଲା l କିନ୍ତୁ ତାହା ବାସ୍ତବ ରୂପ ନେଇ ନଥିଲା। ଅନ୍ୟ ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସର କଟକଣା ଯୋଗୁ ଏହା ସମ୍ଭବପର ହୋଇ ପାରିନଥିଲା l

Leave A Reply

Your email address will not be published.